My kobiety lubimy o siebie dbać. Bycie kobietą zobowiązuje zatem inwestujemy w to, aby wygladać jak najlepiej. Aby nasze włosy były lśniące i gładkie, paznokcie długie i modnie pomalowane,a cery promienne i  rozświetlone. Każdy  element naszego ciała dopieszczamy w każdy możliwy sposób. Nie inaczej ma się sprawa z naszymi rzęsami. Ja niejako uważam się za ofiarę posiadaczki rzęs przypominajacych firanki, takich aż do nieba. Co zrobić jeśli sztuczne rzęsy jednak spowodowały spustoszenie, płacz i zgrzytanie zębami?

Bardzo cieszę się, że moda na sztuczne, nienaturalnie wyglądające rzęsy bezpowrotnie przemija- niestety wiele z nas odczuwa skutki doklejania kępek,  czy też takich  pojedynczych włosków do swoich naturalnych rzęs. Sama kilkakrotnie odwiedzałam salony ozdabiające w ten sposób rzęsy i tylko w jednym przypadku nie płakałam nad późniejszymi skutkami. Oczywiscie, staram się nie generalizować- widocznie moj organizm nie toleruje doklejanych upiększaczy. Nigdy nie trzymały sie moich paznokcie żele, akryle czy obecnie modne hybrydy, zatem mogłam domyślić się, że długie rzęsy naklejone na moje naturalne spowodują takie spustoszenie. A rezultaty były rzeczywiście opłakane- wypalone kikuty rzęs , których w żadnej sposób nie dało się pomalować tuszem do rzęs w celu zagęszczenia lub chociaż lekkiego przedłużenia- ten widok skutecznie psuł mój codzienny makeup.

Patrząc na popularność, jaką cieszą się odżywki do rzęs śmiem podejrzewać, że nie jestem jedyną osoba, która ma podobne przejscia , i tak samo jak ja rozpoczęły poszukiwania skutecznego produktu, który zregeneruje jak najlepiej nasze rzesy i pomoże  im nieco powstać.

Za czasów naszych babć dawniej sprawę załatwiał olejek rycynowy. Nie podważam jego skuteczności, jednakże czas oczekiwania na efekty ( około 3-6 miesięcy)  raczej odstraszał mnie od stosowania tej metody. Na minus- oleista konsystencja pozostająca na ubraniach czy pościeli. Oczywiscie atutem jest niska cena( około 4 złotych), ale jestem zdania, że skoro stać mnie było na rzęsy za kilka stówek, to na odżywkę również starczy.

Kilka lat temu na polskim rynku istniały może dwie firmy specjalizujące się jedynie w produkcji odżywek do rzęs, obecnie- znajdziemy je w ofercie prawie każdego większego koncernu kosmetycznego. Dlatego nie dziwi nikogo, że  można  pogubić sie w gąszczu tego typu specyfików.

W dzisiejszym poście nie będę polecała Wam żadnej konkretnej marki- podobnie jak wybór kremu do twarzy jest to wybór indywidualny. Na każdego odżywkiki działają inaczej. Owszem, charakteryzują się podobnym składem, ale nie działają na każdego tak samo. I oczywiscie dużo do powiedzenia ma tutaj kwestia ceny.

idealna odżywka (serum) do rzęs powinna charakteryzować się:

  • skutecznością
  • wydajnością
  • szybkimi efektami
  • bezpieczeństwem stosowania
  • łatwą aplikacją
  • przystepną ceną.

Ja zanim zdecyduje się na zakup takiego specyfiku  zawsze zasięgam opini przyjaciółek czy też dyskusjom znalezionym w internecie. Zwłaszcza ciekawe wydają się wszelkie rodzaju rankingi i recenzje.

Taki najbardziej czytelny ranking znajduje się na stronie Recenzja odżywek, skąd ja sama czerpie wszelkie  najpotrzebniejsze  informacje przekonujące  mnie do zakupu.

Wedlug portalu RECENZJA ODŻYWEK Top 3 najlepszych specyfików do rzęs kształtuje się następująco:

1.

ODŻYWKA DO RZĘS NANOLASH

Zdaniem konsumentek na całym świecie najlepsza odżywka do rzęs. Wysoko oceniana przede wszystkim za skuteczność. Swoje działanie opiera na najlepszych składnikach i formule opracowanej w taki sposób, aby zapewniać rzęsom wzmocnienie już od cebulek. Nie tylko stymuluje wzrost rzęs, ale kompleksowo je pielęgnuje. Można stosować ją na przedłużane rzęsy i przy makijażu permanentnym, a także do pielęgnacji brwi.

2.

ODŻYWKA DO RZĘS LILASH
Jedna z popularniejszych odżywek do rzęs, która ma za zadanie wydłużać rzęsy. Zapakowana w srebrne opakowanie, w kartoniku ozdobionym charakterystycznym fioletem i błękitem. Odżywka do rzęs Lilash ma standardową pojemność i typowy dla takich produktów skład. Ma zapewniać rzęsom wzrost i podkreślać spojrzenie.

3.

ODŻYWKA DO RZĘS REVITALASH
Wśród wielu kobiet odżywka do rzęs Revitalash jest ulubionym produktem pielęgnacyjnym. To kosmetyk, który ma wierne konsumentki mimo swojej wysokiej ceny, ponieważ skutecznie wspomaga wzrost rzęs. Odżywka do rzęs Revitalash dostępna jest w trzech pojemnościach, które wystarczają na kurację od kilku tygodni po kilka miesięcy.

Na temat każdego produktu znajdziemy wyczerpujące informacje na temat składu, sposobu używania, oczekiwanych efektów, oraz o tym jak się prezentuje.

Na stronie znajdziemy nie tylko rankingi najlepszych odżywek, ale też cenne informacje dotyczące stosowania i pielęgnacji rzęs, dzięki czemu staną się one naszym atutem i kobiecą bronią.

 

Dodaj komentarz