Współczesna kobieta niezwykle ceni swoj czas. Wiecznie zabiegana, z zegarkiem w ręku biega od spotkania do spotkania. I jak niby w ogromie obowiązków dnia codziennego ma znaleźć wolną chwilę na relaks i zrobienie czegoś dla siebie?  Świat wymaga od niej perfekcjonizmu, dlatego mam dla Was dzisiaj perfekcyjne rozwiazanie, które ułatwi życie każdej z nas. Wyobraźcie sobie miejsce, w którym za dotknięciem jednego paluszka i dwóch kliknięć myszki bez problemu umówicie się do ulubionej kosmetyczki lub obleganej i nieodbierającej  telefonów fryzjerki. Tym miejscem jest wirtualny planer.

Jak każda kobieta dbam o siebie i lubię dobrze wygladać. Oczywiście nie jest to moim priorytetem, który determinuje każdy mój dzień, ale istotna jest dla mnie świadomość, że robię coś w  kierunku poprawy mojego wyglądu, a co za tym idzie również samopoczucia.

Nie wiem czy dobrze jest do tego się przyznawać, ale z przyjemnością odwracam się na ulicy za kobietami, które reprezentują  sobą dobry wygląd. Pomijając jakiekolwiek złośliwości cieszy mnie fakt, że kobiety inwestują w swój wygląd i uwierzcie, że zadbana cera widoczna jest na pierwszy rzut oka. Taka wizytówka innej kobiety zazwyczaj dodatkowo mnie motywuje, aby umówić się na kolejna wizytę do profesjonalisty i również podziałać nieco w kierunku osiągnięcia własnego, indywidualnego ideału.

Z usług kosmetyczek, makijażystek i  fryzjerów korzystam czesto, nie tylko od święta. Poza domową pielęgnacja wiem, jak ważna jest profesjonalna usługa, oczywiście jeśli jest świadczona na wysokim poziomie. Nie wyobrażam sobie dokonywać zabiegów skomplikowanej koloryzacji, czy usługi  z zakresu  High-tech dermokosmetyki w domowym zaciszu tylko po to, aby zaoszczędzić kilka złotych. Na szczęście żyjemy obecnie w czasach, w których przeciętną  statystyczną Kowalską powinno stać na drobne fanaberie, jakimi jest fryzjer lub manikiurzystka.

Jestem dzieckiem internetu, dlatego zanim wybiorę nową usługę, zawsze czytam dostępne w sieci opinie i recenzje, lub korzystam z poleceń przyjaciół. Kiedy już zdecyduje się na dana firmę lub  markę pozostaje mi jeszcze problem ustalenia  samej daty. A uwierzcie, nie tylko  dla mnie jest to działanie problemowe.

Już jakis czas temu odkryłam, ze najtrudniejszym etapem umówienia wizyty do wybranej kosmetyczki, czy też fryzjerki jest sam moment zapisania się. Zazwyczaj chęć na zaplanowanie wizyty pojawia się w bardzo wczesnych godzinach porannych, lub nawet nocnych- czyli poza zasięgiem funkcjonowania zakładu czy salonu.

Nowoczesne technologie, takie jak messenger czy SMS  oczywiście ułatwiają nam życie, ale nie do końca jestem przekonana, że w ten sposób okazujemy nasz szacunek do wybranego przez nas właściciela lub wykonawcy. Oczywiście sprawa ma się inaczej, jeśli jest to osoba z nami zaprzyjaźniona, będąca na wyższym poziomie niż  klient- usługodawca. Ja sama generalnie uważam, że zaplanowanie wizyty powinno odbyć się telefonicznie lub poprzez jedną z najnowszych opcji, jaką jest wirtualny kalendarz.

Jestem pewna, że każdy z nas kojarzy  szeroko rozglośnioną akcje marketingową jaką jest reklama  znanylekarz.pl, ktora polegała na umówieniu wizyt lekarskich poprzez internowy kalendarz- formularz. Dla mnie samej pomysł okazał się trafiony, zdecydowanie ułatwiający życie i oszczędzający nasz cenny czas.

Dlatego też nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że podobne terminarze-kalendarze wyrosły jak grzyby po deszczu i w  innych sektorach działalności, również opierających się na usługach.

Przykładem takiego wirtualnego planera jest PRIVIST.

Privist.com jest nowym portalem łączącym klientów z niezależnymi profesjonalistami z branży Beauty & Wellness, świadczących usługi u siebie w domu lub u klienta.

Oprócz typowych kobiecych usług kosmetycznych jak manicure, makijaż i fryzjer znajdziemy usługi fotograficzne, spotkania z trenerem personalnym i wiele innych. Portal cały czas się rozwija i jestem pewna, że za moment wszystkie możliwe usługi znajdziemy w jednym miejscu.

Korzystanie  z portalu jest bardzo intuicyjne i niezwykle łatwe w obsłudze.

Kiedy już zdecydujemy się na wybraną usługę zaznaczamy termin oraz godzinę. Po realizacji mozemy wystawić rekomendacje i polecić ją znajomym.

Oprócz tego znajdziemy na portalu ciekawego bloga z mnóstwem cennych informacji, głównie damskich porad i wskazówek z zakresu urody i kosmetologii.

Dla mnie Privist jest ciekawym miejscem dla kobiet, które zdecydowanie czesto będę odwiedzać.

Wiecej informacji znajdziecie pod poniższym linkiem: Privist.com

 

Dodaj komentarz